درمورد شرکت ما

درباره‌ی شرکت فراپلیمر آوان

شرکت فراپلیمر آوان از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در زمینه تولید لوله های پلی‌اتیلن آغاز کرد و سالانه به منظور تولید ۳۰۰۰ تن لوله در سایزهای متفاوت فعالیت میکند. شرکت فراپلیمر آوان از ابتدا تا کنون جهت ایجاد کیفیت در محصولات تلاش زیادی صرف کرده است و تحت مجوزهای سازمان ملی استاندارد ایران و iso9001 و iso 14001 همچنان در تولید لوله های پلی‌اتیلن پیشگام است. تمامی محصولات این شرکت تحت خطوط مدرن و کاملا مکانیزه به مرحله تولید می رسند و پس از طی مراحل کنترل کیفیت به بازار مصرف عرضه میگردند‌.

نتایج ما

ما چه کرده ایم؟

4+سال تجربه
12+پرسنل باتجربه
3000تن ظرفیت تولید

پیام مدیرعامل

فراپلیمر آوان تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی فرا پلیمر آوان جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت.
در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.
تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزء اولویت‌ها و برنامه های مدیران این شرکت است.
در این میان فراپلیمر آوان هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.

کاظم رضائی
مدیر عامل شرکت فراپلیمر آوان

گواهینامه‌ها

تصاویر شرکت و پرسنل